هیجان پرواز تفریحی با آکادمی اسپرت گلایدر

پرواز یکی از بزرگترین آرزوهای انسان بوده و خیلی از ما ها دوست داریم حتی برای 1 بار هم که شده این حس رو تجربه کنیم. ولی از طرفی کمبود امکانات و گاها هزینه های زیاد باعث شده تا از این آرزو دور بمونیم. اگه میخواید تا یک راه آسون و کم هزینه رو براتون با ما تماس بگیرید.

پیش نیاز پرواز تفریحی پاراگلایدر :

پرواز تفریحی دو نفره با پاراگلایدر در تهران بدون نیاز به آموزش و هر گونه پیش نیاز می باشد. تنها برای افرادی که ناراحتی قلبی حاد و یا بیماری صرع دارند توصیه می شود که این نوع پرواز را انجام ندهند.

 

روزهای انجام پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران :

پرواز تفریحی پاراگلایدر همه روزه و با توجه به مساعد بودن شرایط جوی قابل انجام است.

 

شرایط سنی و وزنی برای پرواز تفریحی پاراگلایدر :

تمامی خانم ها و آقایان بالاتر از سن 4 سال می توانند از این امکان استفاده کنند و لحظات مفرحی را داشته باشند. پاراگلایدر های مخصوص دو نفره با تحمل وزن 230 کیلوگرم در مجموع امکان پرواز رو برای افراد تا حداکثر وزن 120 کیلوگرم فراهم می نماید. در این پروازها دو صندلی مجزا که توسط یک رابط خلبان و مسافر را از هم جدا می نماید در نظر گرفته شده که از وسط این رابط به بال یا چتر توسط کارابین های فلزی متصل است.

 

امنیت پرواز تفریحی با پاراگلایدر در آکادمی اسپرت گلایدر

تمامی تجهیزات دارای استاندارد اروپا می باشند. همچنین خلبانان پروازهای تفریحی آکادمی اسپرت گلایدر حرفه ای و دارای گواهینامه معتبر و سالها تجربه می باشند. تمامی پروازها در تیم اسپرت گلایدر تحت پوشش کامل بیمه می باشد. همه اینها تضمین ثبت یک روز مفرح و فراموش نشدنی را به شما خواهد داد.

 

زمان پرواز تفریحی پاراگلایدر چه مقدار می باشد؟

زمان تقریبی پرواز با توجه به شرایط هوایی متغیر است و بطور میانگین بین 15 الی 20 دقیقه به طول می انجامد. در صورت تمایل میتوانید پروازهای وی آی پی با طول زمان پرواز بیشتر را رزرو نمایید که شامل اضافه هزینه می شود.

 

هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر چقدر می باشد؟

هزینه یک سورتی پرواز تفریحی برای کاربران با احتساب تخفیف 40 درصد تنها 450 هزار تومان ولی به ارزش 750 هزار تومان می باشد. در صورت تمایل می توانید در تمامی طول مدت پرواز از امکان فیلمبرداری با کیفیت فول اچ دی بهره ببرید که هزینه آن مجزا می باشد. از آن جایی که شروع پرواز از قله کوه می باشد نیازمند وسیله نقلیه مناسب برای بالا رفتن از کوه می باشیم. هزینه ترانسفر با ماشین پاترول 80 هزار تومان است که در محل سایت پرواز پرداخت می گردد.

تماس و هماهنگی و اطلاعات بیشتر